Головне меню

Пошук

Гаряча лінія
Урядова гаряча лінія 1545

Юридична допомога
Безоплатна юридична допомога 0800213103

Форма входу

Календар
«  Сентябрь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Годинник

Опитування
Оцініть роботу нашої школи
Всего ответов: 91

 

Життя свідчить, що чим раніше людина вивчить основні принципи самозахисту та усвідомить свою відповідальність під час надзвичайної ситуації, тим ефективнішими будуть результати. Саме тому діти та підлітки стають важливими суб’єктами інформаційних та навчальних програм, які реалізуються в системі освіти України на регулярній основі. Знання, отримані учнями при вивченні навчальних програм з основ здоров’я та цивільного захисту населення, практично закріплюються в ході Дня цивільного захисту, який пройшов у Березнегуватській ЗОШ І-ІІ ступенів №1 напередодні весняних шкільних канікул.

 


    Метою Дня цивільного захисту є практичне відпрацювання учнями за їх віковими категоріями теоретичних знань та навичок з безпеки життєдіяльності, основ здоров’я та цивільного захисту, а також досягнення злагодженості у роботі керівного, командно – начальницького,  педагогічного складу і учнів навчального закладу в цілому як об’єкта ЦЗ при виконанні заходів щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.   

 


     День ЦЗ у школі  розпочався організаційною лінійкою за участю особового складу та штабу ЦЗ, на якій було оголошено основні заходи, завдання і тему проведення Дня ЦЗ.
   По закінченню 3 уроку учні продемонстрували свої практичні навики дій в екстремальних ситуаціях. За сигналом ЦЗ весь особовий склад учнів та працівників школи залишив приміщення та вишикувались на  спортивній площадці. Учні 1-9 класів,  під  керівництвом   вчителя основ   здоров’я  Клеветенко Т.В., провели естафету з елементами надання першої долікарської допомоги постраждалим  внаслідок надзвичайної ситуації, відпрацьовували навики користування засобами індивідуального та колективного захисту, надання першої медичної допомоги: одягання протигаза, виготовлення ватно-марлевих пов’язок,  накладання пов’язок, транспортування потерпілих, накладання шини при переломі.

 


      В школі була розгорнута виставка засобів індивідуального захисту, на якій  демонструвалися протигази, респіратори, ватно-марлеві пов’язки, індивідуальні аптечки.  
    Підсумки проведення Дня ЦЗ були підведені на лінійці, найактивніші учасники нагороджені грамотами.

 


Copyright MyCorp © 2020