Головне меню

Пошук

Форма входу

Календар
«  Апрель 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Годинник

Опитування
Оцініть роботу нашої школи
Всего ответов: 80

Інформація про обдарованих і талановитих дітей

Березнегуватської ЗОШ І-ІІ ступенів №1

на 2017-2018 н.р.

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

Тип обдарованості

Заходи,

в яких бере участь

1

Неменко Ростислав Юрійович

9

Психомоторна

Переможець обласних змагань з футболу

2

Кореновська Аля Алієвна

9

Художня діяльність

(музична)

Інтелектуальна

(гуманітарна)

Конкурс патріотичної пісні, І місце в ІІ етапі

Міжнародний конкурс з української мови  імені П.Яцика, ІІ місце в ІІ етапі;

Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії, ІІ місце в ІІ етапі

Всеукраїнська учнівська олімпіада з правознавства, ІІІ місце в ІІ етапі

3

Краснюк Вікторія Вадимівна

9

Інтелектуальна

(гуманітарна)

Міжнародний конкурс з української мови  імені П.Яцика, ІІІ місце в ІІ етапі;

Всеукраїнська учнівська олімпіада із зарубіжної літератури, ІІ місце в ІІ етапі

4

Серветник Євгеній Віталійович

9

Академічна

 

Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії,  ІІ місце в ІІ етапі

5

Джигота Дмитро Сергійович

7

Психомоторна

Переможець обласних змагань з футболу

6

Андрєєв Роман Романович

7

Психомоторна

Переможець обласних змагань з футболу

7

Ракіна Валерія Валеріївна

7

Інтелектуальна

(гуманітарна)

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді  імені Т.Шевченка,ІІІ місце в ІІ етапі

8

Рябенький Євген Сергійович

7

Психомоторна

Переможець обласних змагань з футболу

9

Ацехівський Михайло Ігорович

6

Психомоторна

Переможець обласних змагань з футболу

11

Бурлака Данило Сергійович

6

Академічна

Психомоторна

Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики,  ІІ місце в ІІ етапі

Переможець обласних змагань з дзюдо

12

Авраменко Владислав Олексійович

6

Академічна

Психомоторна

Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики,  ІІІ місце в ІІ етапі

Переможець обласних змагань з дзюдо

13 Вовченко Данило Олександрович 6 Психомоторна Переможець обласних змагань з дзюдо

14

Біль Вікторія Володимирівна

5

Інтелектуальна

(гуманітарна)

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді  імені Т.Шевченка,ІІІ місце в ІІ етапі

Міжнародний конкурс з української мови  імені П.Яцика, ІІІ місце в ІІ етапі

15

Перепелкін Владислав Олександрович

5

Психомоторна

Переможець обласних змагань з футболу


Copyright MyCorp © 2018