Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 27.01.2025, 02:13

Березнегуватський ЗЗСО I-II ступенів №1

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть роботу нашої школи
Всього відповідей: 96
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу

25 березня 2021 року у Березнегуватському ЗЗСО І-ІІ ступенів №1 пройшло засідання ШМО природничо-математичного циклу на тему «Виставка - ярмарок педагогічних ідей -2021». На засіданні були присутні: голова ШМО  природничо-математичного циклу Дяченко Т.С. (вчитель математики), Смірнова Н.О. (вчитель географії та історії), Клеветенко Т.В. (вчитель хімії та біології), Князян М.А. (вчитель фізики та інформатики), Пантелей О.В. (вчитель трудового навчання та  спецкурсу «Фінансова грамотність»), Ніжніченко А.Ю. (вчитель спецкурсу «Фінансова грамотність»). Більшість вчителів предметів природничо-математичного циклу є кваліфікованими фахівцями і мають значний педагогічний досвід.

Члени ШМО ділилися своїми знаннями та практичними надбаннями з колегами. Дяченко Т.С. розкрила питання «Інноваційний підхід у вивченні природничо-математичних дисциплін»

Князян М.А. виступила з питанням «Створення Google-сайту». Вчитель ознайомила присутніх з тим , що вказаний сервіс від Google пропонує своїм користувачам послугу безкоштовного створення і розміщення сайтів у мережі Інтернет та дозволяє за допомогою технології wiki зробити інформацію доступною для людей, які потребують її швидкої подачі.

«Реалізація компетентнісного підходу на уроках історії в умовах оновлення змісту історичної освіти» з таким питанням виступила Смірнова Н.О. У своїй доповіді вона поділилася власним педагогічним досвідом та методами, якими вона користується на уроках історії на етапах узагальнення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пантелей О.В.  поділилася своїм досвідом створення та використання у роботі  Google-тестів. Вона зазначила, що під час навчання (особливо під час дистанційної форми) часто виникає потреба у проведенні тестування. Тести та опитування в достатній кількості представлені в навчальних посібниках, але що робити, якщо хочеться скласти тест самому, зі своїми завданнями? У цьому випадку на допомогу вчителю приходять онлайн-сервіси для проведення тестувань. Один з найпростіших і зручних сервісів – Google Forms.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Клеветенко Т.В виступила з матеріалом «Інтерактивні симуляції для природничих наук і математики PhET».  Вона розповіла , що сайт Інтерактивних симуляцій PhET - це проект University of Colorado Boulder для створення і використання безкоштовних інтерактивних симуляцій з математики і наук про природу. PhET-сіми створені на основі наукових педагогічних досліджень і спонукають учнів до навчальних досліджень і експериментування використовуючи інтуїцію в середовищі, подібному до гри.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ніжніченко А.Ю ознайомила з  сервісом для створення кросвордів "Фабрика кросвордів", адже дітей  захоплює розгадування таких логічних завдань і вони проявляють при цьому завзятість. Кросворд можна використовувати на всіх етапах уроку. Для цього вчителю необхідно скласти кросворд з відповідної теми та запропонувати його учням. Використовувати його можна як в індивідуальній, так і  в груповій роботі з класом.

 

https://sites.google.com/view/modyachenko

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2025